Chcielibyśmy zaprosić Państwa na warsztaty rozwojowe w formie wyjazdowej.

Nasza propozycja skierowana jest do osób, które pragną poszerzać swoją wiedzę z zakresu wzmacniania relacji, komunikacji interpersonalnej oraz wychowania. 

MIEJSCE

Warsztaty odbywają się w małej miejscowości Dąbrówno koło Działdowa na Mazurach, pomiędzy dwoma jeziorami Dąbrowa Wielka i Dąbrowa Mała.
Uczestnicy będą zakwaterowani w domu Głębia, który dysponuje pokojami 2 - 4 osobowymi z łazienkami, dwoma salami a także małym zielonym terenem.

TEMATYKA

RODZICE - "WSPIERAĆ i WYCHOWYWAĆ" - warsztat mający na celu budowanie w rodzinie relacji opartych na miłości i akceptacji oraz umiejętnym, jasnym stawianiu wymagań i granic. Warsztaty "Wspierać i Wychowywać" to spotkania, podczas których rodzice mogą zdobyć wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz umiejętności, które pozwolą im radzić sobie w wielu nowych, a także trudnych dla nich sytuacjach związanych z wychowywaniem dziecka. Zajęcia oparte są o "Szkołę dla Rodziców i Wychowawców".

MAŁŻEŃSTWA - "JAK ROZWIJAĆ RELACJĘ, KOCHAĆ I ROZUMIEĆ" - warsztaty dotyczą rozumienia sfery emocjonalnej, umiejętności komunikacyjnych, rozumienia procesu kryzysu i wykorzystania go dla rozwoju zawiązku, prowadzenia dialogu jako jednej z form rozwoju miłości w małżeństwie.

NAUCZYCIELE - zakres tematyki dostosowana do potrzeb grupy.

CZAS

Warsztaty maja formę weekendowego wyjazdu. Rozpoczynają się w piątek popołudniu i kończą w niedzielę po obiedzie.

Serdecznie zaprszamy do kontaktu indywidualne osoby a także grupy.